DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Hericium Micotherapy

Doplněk stravy na bázi Korálovce ježatého (Hericium erinaceus). Korálovci ježatému se také říká  „Lion’s mane“ (lví hříva) nebo „Monkey’s mushroom“ (opičí houba),tradičně se může používat jako ochrana v případě komplikací žaludku při trávení těžkých jídel. Vhodná pro lepší zachování běžných kognitivních funkcí(paměť, řeč, koncentrace, pohotovost).

Skladem
520 Kč –40 % 310 Kč
hericium30
520 Kč –40 %

Korálovec ježatý (Hericium) je houba zažívacího ústrojí a nervového systému. Je bohatá na vitaminy a minerály, díky své schopnosti regenerace sliznic se tradičně může využívat při komplikacích žaludeční stěny. Studie zahájené v roce 1991 umožnily identifikovat v houbě Hericium erinaceus sloučeniny s nízkou molekulovou hmotností, erinaciny a hericenony, které mají schopnost překonávat hematoencefalickou bariéru, stimulovat regeneraci myelinu a přispívat tak k zachování normálních kognitivních funkcí.

SLOŽENÍ:

 • Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) z bioprodukce, celá houba v prášku a suchý extrakt titr. 50% v polysacharidech

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 1 kapsli až 3xdenně mimo jídlo, zapít dostatkem vody.

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE (3 kapsle): Hericium erinaceus-celá houba: 1200 mg, Hericium erinaceus-suchý extrakt: 300 mg(z toho přínos v polysacharidech 150 mg)

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Doplněk není považován za léčbu samotnou.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

MNOŽSTVÍ: 30 kapslí, netto 17,8 g

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl., Itálie

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BP Avatar autora | 20.2.2022
jaký je to extrka?jenom vodní?
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 23.2.2022
Dobrý den, produkt prodáváme v kapslích - rostlinné tobolky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu