DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Immunity assist total 70 tb(Cordyceps, Agaricus, Reishi, Maitake, Shiitake)

Skvělý doplněk stravy na možné posílení imunity dospělých i dětí. Obsahuje vysoký obsah extraktu z zeleného čaje(epigallokatechin gallát -EGCG s polyfenickou složkou), který má výrazné antioxidační účinky.

Jediný preparát, který obsahuje betaglukany z 5 léčebných hub:

- Cordyceps sinensis (Housenice čínská)

- Agaricus blazei (Žampion brazilský)

- Ganoderma lucidum - Reishi (Lesklokorka lesklá)

- Grifola frondosa - Maitake (Trsnatec lupenitý)

- Lentinula edodes. - Shiitake (Houževnatec jedlý)

 

Skladem
1 280 Kč

Immunity Assist total je jedinečný produkt cílený na imunitní systém a tím možnou podporu přirozené obranyschopnosti organismu. Může zvyšovat účinnost běžné uzdravující terapie. Je vyrobený z medicínských hub v BIO kvalitě spolu s podhoubím housenice čínské, která  má z hlediska čínské medicíny vazbu k dráze ledvin a plic.

MNOŽSTVÍ: 70 kapslí, netto 53,9 g 

SLOŽENÍ: podhoubí Housenice čínské (Cordyceps sinensis), EGCG extrakt lístků zeleného čaje (Camellia sinensis Kuntze), směs betaglukanů získaných z: Agaricus blazei (Žampión mandlový), Cordyceps sinensis (Housenice čínská), Ganoderma lucidum (Lesklokorka lesklá), Grifola frondosa (Trsnatec lupenitý), Lentinula edodes (Houževnatec jedlý). Protispékavá látka: oxid křemičitý, rostlinná kapsle DRcapsTM, oxid titaničitý, vegetariánský produkt

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1 kapsle 2x denně dostatečně zapít vodou 

Obsah rostlinných složek v denní dávce (2 tablety): 

 • Podhoubí Housenice čínské (Cordyceps sinensis ) - 640 mg 
 • EGCG ze Zeleného čaje - 128 mg 
 • Betaglukany získané z: 
 • Žampión mandlový (Agaricus blazei) - 102 mg 
 • Housenice čínská (Cordyceps sinensis) - 102 mg 
 • Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum) - 102 mg 
 • Trsnatec lupenitý (Grifola frondosa) - 102 mg 
 • Houževnatec jedlý (Lentinula edodes) - 102 mg 

 

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Doplněk není považován za léčbu samotnou.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl., Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 4.4.2020 14:16
Byl jsem moc spokojen s doplňkem Immunity Assist Total, když mě postihlo akutní střevní onemocnění. Vyšetření prokázalo salmonelu, a nemohl jsem se zbavit průjmů. Byl jsem pořád unavený. Jakmile jsem začal užívat produkt Immunity, průjem mi přestal a začal jsem se cítit opět dobře. Při vyšetření u doktora jsem pak měl výsledky v pořádku.

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu