DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Immunity assist forte(Cordyceps+Reishi+Agaricus+Maitake+Shiitake)

Exkluzivita doplňku stravy - komplexu spočívá v jeho složení silné koncentrace betaglukanů. Doplněk obsahuje pět významných medicinálních hub Agaricus blazei, Cordyceps sinensis, Reishi, Maitake a Shiitake. Doplněk tak může pomoci obnovit síly organismu po fyzickém a psychickém vyčerpání a následně regenerovat. Může být vhodný pro posílení imunity při dlouhodobých problémech i zvýšeného fyzického a psychického výkonu a dlouhodobé únavě následkem stresového vytížení. Oblíbené využití výrobku jako prevence můžeme pozorovat v zimním období.

Skladem
1 670 Kč

Immunity-Assist Forte díky výjimečnému složení z více než 200 různých typů polysacharidů, můžeme doplněk zaručeně považovat za jeden z nejsilnějších přípravků mezi výživovými doplňky na imunitu. Všechny složky jsou v BIO kvalitě a navíc neobsahují GMO (geneticky modifikované organismy) ani potravinová aditiva. Zajímavostí pro zvídavé může být fakt, že pro výrobu 500 g produktu je potřeba více než 113 kg různých druhů čerstvých hub. 

MNOŽSTVÍ: 90 kapslí, netto 48,6g 

SLOŽENÍ: Směs extraktů betaglukanů z hub Aloha Medicinals Inc.: Agaricus blazei (Žampión mandlový), Cordyceps sinensis (Housenice čínská), Ganoderma lucidum (Lesklokorka lesklá), Grifola frondosa (Trsnatec lupenitý), Lentinula edodes (Houževnatec jedlý). Rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), oxid titaničitý, oxid železnatý („Siderinova“ žluť) 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 3 kapsle 1x denně dostatečně zapít vodou 

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: V chladném a suchém místě mimo zdroj tepla 

VAROVÁNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Držte mimo dosah dětí do 3 let věku. Během těhotenství a kojení konzultujte s lékařem. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou. 

Obsah složek: 

 • Agaricus blazei (Žampión mandlový) - 267 mg 
 • Cordyceps sinensis (Housenice čínská) - 267 mg 
 • Ganoderma lucidum (Lesklokorka lesklá) - 267 mg 
 • Grifola frondosa (Trsnatec lupenitý) - 267 mg
 • Lentinula edodes (Houževnatec jedlý) - 267 mg  

 

Zdroje:

1. Medicinal properties of substances occurring in higher basidiomycetes mushrooms: current perspective (review) S.Wasser, L.Weis. International Journal of Medicinal Mushrooms Vol.1,31-62 (1999)
2. Kidd PM The use of mushroom glucans and proteoglycans in cancer treatment. Altern Med Rev 2000 Feb;5(1):4-27
3. Medicinal mushrooms as a source of antitumor and immunomodulating polysaccharides S.P. Wasser Appl Microbiol Biotechnol (2002) 60:258–274 DOI 10.1007/s00253-002-1076-7
4. Lindequist U, Niedermeyer T. H. J., Jülich W.D. The Pharmacological Potential of Mushrooms eCAM 2005 2(3):285-299; doi:10.1093/ecam/neh107
5. Oral Delivery and Gastrointestinal Absorption of Soluble Glucans Stimulate Increased Resistance to Infectious Challenge Peter J. Rice, Elizabeth L. Adams, Tammy Ozment-Skelton, Andres J. Gonzalez, Matthew P. Goldman, Brent E. Lockhart, Luke A. Barker, Kevin F. Breuel, Warren K. DePonti, John H. Kalbfleisch, Harry E. Ensley, Gordon D. Brown, Siamon Gordon, and David L. Williams J. Pharmacol. Exp. Ther., Sep 2005; 314: 1079 - 1086.
6. Andrea T. Borchers, Anita Krishnamurthy, Carl L. Keen, Frederick J. Meyers, and M. Eric Gershwin The Immunobiology of Mushrooms Exp Biol Med, Mar 2008; 233: 259 - 276.
7. The effects of whole mushrooms during inflammation Keith R Martin, Sanhong Yu, Veronika Weaver, and Margherita Cantorna FASEB J, Apr 2009; 23: LB522
8. Immunological effects of yeast- and mushroom-derived beta-glucans. V Vetvicka, A Vashishta, S Saraswat-Ohri, and J Vetvickova J Med Food, Dec 2008; 11(4): 615-22.
9. Effects of beta-glucans on the immune system. D Akramiene, A Kondrotas, J Didziapetriene, and E Kevelaitis Medicina (Kaunas), Jan 2007; 43(8): 597-606.
10. Potential of the beta-glucans to enhance innate resistance to biological agents. IJ Thompson, PC Oyston, and DE Williamson Expert Rev Anti Infect Ther, Mar 2010; 8(3): 339-52
11. beta-Glucans in promoting health: prevention against mutation and cancer. MS Mantovani, MF Bellini, JP Angeli, RJ Oliveira, AF Silva, and LR Ribeiro Mutat Res, Mar 2008; 658(3): 154-61.
12. Beta-glucans in higher fungi and their health effects. O Rop, J Mlcek, and T Jurikova Nutr Rev, Nov 2009; 67(11): 624-31.
13. The biological activity of beta-glucans M Rondanelli, A Opizzi, and F Monteferrario Minerva Med, Jun 2009; 100(3): 237-45.

Co je mykoterapie?

Lékařské houby italské firmy AVD Reform s.r.l.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu