DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Micoterapy BM Kvalitní spánek

Doplněk stravy na bázi houby Reishi(Lesklokorka lesklá z bioprodukce, rostlinných extraktů(Třezalka, Mučenka, Gotu kola) a vitaminů skupiny B v přírodní formě. Micoterapy BM může mít zklidňující účinek a přirozeným způsobem mírnít úzkostné stavy. Díky synergickému působení svých složek může pomáhat zlepšovat kvalitu spánku a schopnost zvládání psychického i fyzického stresu a současně přispívat k jasnější mysli.

 

Skladem
1 100 Kč

SLOŽENÍ:

 • Reishi (Ganoderma lucidum) suchý extrakt
 • Rostlinný komplex vitaminů skupiny B z Pohanky obecné
 • Třezalka tečkovaná suchý extrakt
 • Mučenka (Passiflora) suchý extrakt
 • Pupečník asijský (Centella) suchý extrakt - Gotu kola

 

VLASTNOSTI SLOŽEK:

- Reishi: které se rovněž říká „tisíciletá houba“ nebo „houba nesmrtelnosti“, protože je považována za faktor, který může přispívat k dlouhověkosti; Reishi je již tradičně považována za látku, jenž může být schopna obnovit rovnováhu organismu a zlepšit odolnost vůči onemocněním. Kromě toho působí na nervový systém a vyplavování endorfinu v organismu, má tedy přirozený zklidňující účinek, zlepšuje kvalitu spánku a schopnost obnovy organismu.

- Třezalka tečkovaná suchý extrakt: přispívá k relaxaci a pohodovému stavu mysli a současně pomáhá udržet běžné vyladění, často se používá při lehké nebo středně těžké depresi, doprovázené úzkostí, únavou, ztrátou chuti k jídlu a změnami spánku.

- Mučenka (Passiflora): má zklidňující a sedativní účinek na centrální nervový systém s významným působením při stresových situacích, nervozitě a nespavosti

- Pupečník asijský (Centella): má protizánětlivý účinek a zvyšuje okysličení mozku, současně přispívá k jasnější mysli, lepší koncentraci a spánkovým rytmům.

- Vitaminy skupiny B v přírodní formě: jsou vysoce biodisponibilní, hrají důležitou roli při udržování rovnováhy nervového systému a při jeho ochraně, a to jak z hlediska jeho struktury, tak i funkce.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 2 kapsle 1x denně mimo jídlo, zapít dostatkem vody.

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE: (2 kapsle): Reishi suchý extrakt: 660 mg, Pohanka obecná: 400 mg, Třezalka tečkovaná suchý extrakt: 234 mg(max. denní příjem hypericinu: 0,7 mg), Mučenka suchý extrakt: 200 mg, Pupečník asijský suchý extrakt: 100 mg, Vitamín B1(thiamin): 0,8 mg, Vitamín B2(riboflavin): 1,3 mg, Vitamín B3(niacin): 14,3 mg, Vitamín B5(kyselina pantothenová): 5,5 mg, Vitamín B6(pyridoxin): 0,8 mg, Vitamín B9(kyselina listová): 180 mcg, Vitamín B12(metylkobalamin): 1,6 mcg

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk není považován za léčbu samotnou.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

MNOŽSTVÍ: 60 kapslí, netto 55,2 g

VÝROBCE: A.V.D. Reform Srl, Itálie

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu