DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Micoterapy BM Kvalitní spánek

Doplněk stravy na bázi houby Reishi(Lesklokorka lesklá z bioprodukce, rostlinných extraktů(Třezalka, Mučenka, Gotu kola) a vitaminů skupiny B v přírodní formě. Micoterapy BM má zklidňující účinek a přirozeným způsobem mírní úzkostné stavy. Díky synergickému působení svých složek pomáhá zlepšovat kvalitu spánku a schopnost zvládání psychického i fyzického stresu a současně přispívá k jasnější mysli.

 

Skladem
1 100 Kč

SLOŽENÍ:

  • Reishi (Ganoderma lucidum) suchý extrakt
  • Rostlinný komplex vitaminů skupiny B z Pohanky obecné
  • Třezalka tečkovaná suchý extrakt
  • Mučenka (Passiflora) suchý extrakt
  • Pupečník asijský (Centella) suchý extrakt - Gotu kola

 

VLASTNOSTI SLOŽEK:

- Reishi: které se rovněž říká „tisíciletá houba“ nebo „houba nesmrtelnosti“, protože je považována za faktor, který přispívá k dlouhověkosti; Reishi je již tradičně považována za lék, jenž je schopen obnovit rovnováhu organismu a zlepšit odolnost vůči onemocněním. Kromě toho působí na nervový systém a vyplavování endorfinu v organismu, má tedy přirozený zklidňující účinek, zlepšuje kvalitu spánku a schopnost obnovy organismu.

- Třezalka tečkovaná suchý extrakt: přispívá k relaxaci a pohodovému stavu mysli a současně pomáhá udržet běžné vyladění, často se používá při lehké nebo středně těžké depresi, doprovázené úzkostí, únavou, ztrátou chuti k jídlu a změnami spánku.

- Mučenka (Passiflora): má zklidňující a sedativní účinek na centrální nervový systém s významným působením při stresových situacích, nervozitě a nespavosti

- Pupečník asijský (Centella): má protizánětlivý účinek a zvyšuje okysličení mozku, současně přispívá k jasnější mysli, lepší koncentraci a spánkovým rytmům.

- Vitaminy skupiny B v přírodní formě: jsou vysoce biodisponibilní, hrají důležitou roli při udržování rovnováhy nervového systému a při jeho ochraně, a to jak z hlediska jeho struktury, tak i funkce.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Doporučujeme užívat 2 kapsle 1x denně mimo jídlo, zapít dostatkem vody.

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE: (2 kapsle): Reishi suchý extrakt: 660 mg, Pohanka obecná: 400 mg, Třezalka tečkovaná suchý extrakt: 234 mg(max. denní příjem hypericinu: 0,7 mg), Mučenka suchý extrakt: 200 mg, Pupečník asijský suchý extrakt: 100 mg, Vitamín B1(thiamin): 0,8 mg, Vitamín B2(riboflavin): 1,3 mg, Vitamín B3(niacin): 14,3 mg, Vitamín B5(kyselina pantothenová): 5,5 mg, Vitamín B6(pyridoxin): 0,8 mg, Vitamín B9(kyselina listová): 180 mcg, Vitamín B12(metylkobalamin): 1,6 mcg

VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk není považován za léčbu samotnou.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě mimo zdroj tepla a slunečního světla.

MNOŽSTVÍ: 60 kapslí, netto 55,2 g

VÝROBCE: A.V.D. Reform Srl, Itálie

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu