DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Summer linea 500 ml

Buďte FIT po celé léto! Summer Linea je bylinným extraktem v energizované vodě na bázi Choroše oříše, Zemědýmu lékařského, Pupečníku asijského(Gotu kola), Betakarotenu, výtazků z rostlin a pupenů. Tento doplněk stravy usnadňuje vylučování toxinů a tekutin, snižuje zánět a podporuje metabolismus a kardiovaskulární systém. Díky synergii svých složek stimuluje Summer Linea oběhový systém a má močopudné účinky, zlepšuje lymfatickou drenáž a aktivuje metabolismus. Betakaroten připraví vaši pokožku na opálení. Tím vším Summer Linea přispívá k fyziologickému snižování tělesné hmotnosti a léčbě celulitidy.

Vyprodáno
Kód: D38N
845 Kč
Kategorie: Krevní oběh

Summer Linea je bylinným extraktem v energizované vodě na bázi Choroše oříše, rostlin a výtažků z pupenů. Tento doplněk stravy usnadňuje vylučování toxinů a tekutin zadržovaných na mezibuněčné úrovni, snižuje zánět a podporuje metabolismus. Díky synergii svých složek stimuluje Summer Linea oběhový systém a má močopudné účinky, zlepšuje lymfatickou drenáž a aktivuje metabolismus. Tím vším Summer Linea přispívá k fyziologickému snižování tělesné hmotnosti.

 

Vlastnosti jednotlivých složek:

 • Zemědým lékařský (Fumaria officinalis): pročišťující, odvodňující, protizánětlivý. Vykazuje intenzivní choleretickou aktivitu shepatobiliární drenáží tím, že stimuluje funkci slinivky břišní a usnadňuje regulaci žluč Hraje důležitou úlohu při kontrole tělesné hmotnosti, zlepšuje vylučování toxinů z hepatobilárního systému a vylaďuje poměr mezi svalovou a tukovou tkání. Usnadňuje jaterní metabolismus tuků a má příznivý vliv také na metabolismus cukrů.
 • Pupečník asijský - Gotu kola(Centella asiatica): protizánětlivý účinek, působí proti křečovým žilám jako látka zajišťující dobrou tekutost krve. Zvyšuje okysličování mozku a tím působí pozitivně na jasnost mysli, schopnost soustředění a spánkové rytmy. Stimuluje krevní oběh a prokrvování tkání. Klinické zkoušky prokázaly účinnost pupečníku při léčbě celulitidy. Přispívá k odstranění pocitu tzv. těžkých nohou.
 • Chaluha (Fucus tallo): je bohatá na vitamíny, stopové prvky a minerální soli a je považována za spalovače tuků. Podporuje metabolismus působením na štítnou žlázu a tím usnadňuje snižování váhy. Posiluje metabolismus, podporuje hubnutí a pročišťuje.
 • Draslík glukonát: zdroj draslíku, základní prvek nitrobuněčných iontů, důležitý pro zdraví kardiovaskulárního systému. Užitečný v případech zavodňování, neboť přispívá k vylučování přebytečného sodíku a tedy přebytečných tekutin.
 • Choroš oříš (Polyporus umbellatus): jedná se o lék s diuretickým účinkem, což vysvětluje jeho užívání v případech zadržování tekutin, otoků a při poruchách močení. Nemá nežádoucí účinky, neboť umožňuje vylučování sodíku a chlóru, ale zachovává draslík. Účinný v případě městnání lymfatického systému.
 • Kaštanovník setý (Castanea vesca), extrakt z pupenů: vykonává lymfatickou drenáž, účinný vpřípadech městnání lymfy v dolních končetinách, při otocích lymfatického systému, křečových žilách a jejich tvorbě, tromboflebitidě a hemoroidech.
 • Jeřáb oskeruš (Sorbus domestica), extrakt zpupenů: užitečný v případě nedostatečnosti oběhového systému, reguluje krevní oběh a posiluje cévní stěny. Podporuje krevní tok a posiluje cévy.
 • Betakaroten: vhodný na přípravu pokožky pro slunění.

 

Doplněk stravy na bázi rostlin extrahovaných v energizované vodě.

Fyziologický účinek: Chaluha, která podporuje metabolismus a přispívá k harmonizaci tělesné váhy a Pupečník, jež podporuje krevní oběh a vyrovnává projevy celulitidy.

Obsah: 500 ml

SLOŽENÍ: Extrakt jablka, zelené části Zemědýmu lékařského (Fumaria officinalis L.), zelené části Pupečníku asijského (Centella asiatica L.), výhonky Chaluhy bublinaté (Focus vesiculosus L.), draslík glukonát, extrakt sporofora Choroše oříše (Polyporus umbellatus), sušený extrakt Pupečníku asijského (Centella asiatica L.) tit. 40% triterpeny, sušený extrakt Chaluhy bublinaté (Focus vesiculosus L.) tit 0.1% v jódu, pupeny Kaštanovníku setého (Castanea vesca Gaertn.), pupeny Jeřábu oskeruše (Sorbus domestica L.), betakaroteny, látky zvyšující kyselost: kyselina mléčná, kyselina citrónová, aroma

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Jedna odměrka (20 ml) 2x denně rozpuštěná ve sklenici vody ideálně mezi jídly (ne během jídla). 

POZNÁMKY A VAROVÁNÍ: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do tří let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Datum spotřeby se vztahuje na produkt v původním neotevřeném obalu a uchovaném dle doporučení.

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě. Po otevření uchovávejte v lednici.

Průměrný obsah složek v denní dávce:

Složka:                                                                                               Denní dávka (40 ml):             

DDD˟:

 • zelené části Zemědýmu lékařského (Fumaria officinalis)                     2,4 g
 • zelené části Pupečníku asijského (Centella asiatica L.)                       1,2 g
 • výhonky Chaluhy bublinaté (Focus vesiculosus L.)                              1,2 g
 • Choroš oříš (Polyporus umbellatus)                                                     800 mg
 • sušený extrakt Pupečníku asijského (Centella asiatica L.)                   400 mg
  • (Přínos v triterpenech 160 mg )
 • Draslík                                                                                                 300 mg           
 • sušený extrakt Chaluhy bublinaté (Focus vesiculosus L.)                    225 mg
  • (Přínos v jódu  225 mcg 150 %)
 • Kaštanovník setý (Castanea vesca Gaertn.)                                        160 mg           
 • Jeřáb oskeruš (Sorbus domestica L.)                                                  160 mg
 • Betakaroteny 2,4 mg                        

 

˟ Doporučené denní dávkování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: