DOPRAVA ZDARMA OD 2500 Kč PO CELÉ ČR!

Microbiotin Fibra

DOPLNĚK STRAVY na bázi prebiotické vlákniny (SUNFIBER®), Baobabu a trávicích enzymů, zaměřený na podporu střevní eubiózy(optimální osídlení trávicího ústrojí mikroflórou).

Skladem
799 Kč
Microbiotin Fibra 1
Novinka

Doplněk doporučujeme užívat:

 • Při syndromu dráždivého tračníku spojeného s průjmem nebo zácpou
 • Při metabolickém syndromu a následné potřebě snížení váhy
 • Při střevní dysbióze spojené s plynatostí a nafouklým břichem
 • Při intoleranci laktózy, luštěnin

 

Microbiotin Fibra je přírodní prebiotikum s trávicími enzymy, určené k podpoře střevní eubiózy, zlepšení biodiverzity mikrobioty, kontrole nadměrné prevalence anaerobních bakteriálních druhů s hnilobnou fermentací, aniž by to způsobovalo nežádoucí účinky, jako je nadýmání nebo nadměrné kvašení. vyvolané běžnou dietní vlákninou.

Microbiotin Fibra obsahuje částečně hydrolyzovaný extrakt ze semen guaru (PHGG), s vysokou rozpustností a prebiotickým indexem, dále prášek z plodů baobabu, alfa a beta galaktosidázy a extrakt z kmínu kořenného s antispasmodickým účinkem.

Užívání Microbiotin Fibra pomáhá zlepšit robustnost a plasticitu mikrobioty, „orgánu“ zapojeného do reakce imunitního systému, podporuje správnou asimilaci živin a pocit sytosti, zlepšuje integritu střevní sliznice a chronické záněty nízkého stupně

SLOŽENÍ:

Sunfiber® (částečně hydrolyzovaná guarová guma), plody Baobab (Adansonia Digitata L.), polosuchý extrakt kmínu (Carum carvi L.), laktáza (beta-galaktosidáza 100 000 FCC jednotek / g), alfa-galaktosidáza (30 000 GAL jednotek / g )

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučujeme užívat 2 čajové lžičky (4 gramy) denně rozpustit ve vodě a užívat před večeří

Obsah: 100 g

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH SLOŽEK V DENNÍ DÁVCE(2 čajové lžičky – 4 g):

 • Sunfiber (částečně hydrolyzovaná guarová guma) 3g,
 • Baobab (Adansonia digitata L.) plod 875 mg,
 • Kmín kořenný (Carum carvi L.) -  semena suchého extraktu 50 mg,
 • Laktázy (beta-galaktosidáza 45 mg, Alfa-galaktosidáza 30 mg)

 

ZPŮSOB UCHOVÁNÍ: Uchovejte na chladném a suchém místě, mimo zdroj tepla a slunečního světla.

VAROVÁNÍ:

Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Držet mimo dosah dětí do 3 let věku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívat během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem. Doplněk stravy není považován za léčbu samotnou.

VÝROBCE: A.V.D.Reform Srl, Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost AVD Reform srl. je předním italským výrobcem certifikovaných ekologických doplňků stravy z léčivých hub a bylinných složek pěstovaných v Evropě.

 

FILOZOFIE FIRMY

„Úcta k přírodě a k jednotlivci jsou základem našeho poslání“

 

VZNIK SPOLEČNOSTI

Společnost AVD Reform byla založena v roce 1978 jako dítě jejího generálního ředitele Olivia Ravasiniho s myšlenkou vyvíjet přírodní produkty pro zachování individuálního psychického a fyzického zdraví. Společnost sevždy zaměřuje především na jednotlivce a jeho pohodu. Zdraví považují za souhrn faktorů, které ovlivňují kvalitu a pohodu života každého člověka.

Při výrobě každého produktu se věnují výzkumu, výběru výchozích surovin, a tím pomáhají získat zpět celostní harmonii a životní pohodu jednotlivce. V roce 2008 nastoupil do společnosti syn generálního ředitele Francesco Ravasini, aby pokračoval v tradici rodinného podniku. Francesco Ravasini je nyní generálním ředitelem společnosti AVD Reform.

PODPORA VÝZKUMU
Složení doplňků stravy AVD je podloženo důkazy a údaji ze studií provedených ve spolupráci s italskými univerzitami a nemocnicemi, které umožňují bezpečné a účinné používání nutraceutik firmy AVD Reform. Firma se podílí na univerzitním a nemocničním výzkumu s cílem studovat léčivé rostliny a houby jak v laboratoři, tak s ohledem na jejich léčebné využití.


Všechny léčivé houby pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v rámci Evropské unie, neobsahují těžké kovy, jsou bezlepkové a vhodné i pro vegany.

VÝROBA
Výroba produktů splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Produkty vyrábí ve vlastních laboratořích za dodržování přísného zpracovatelského protokolu. Bezpečnost při výrobě znamená použití certifikovaných výchozích surovin, skladování ve vhodných prostorách a sledovanost a stabilitu účinných látek. Všechny koncepční, vývojové a výrobní postupy vycházejí z rozsáhlých fytochemických znalostí rostlin a jejich účinných látek. Testují se všechny informace získané z tradičního používání léčivých rostlin a léčivých hub.


BEZPEČNOST
Od roku 1978 firma propaguje a prodává bezpečné a vysoce kvalitní výrobky pro zdraví celého těla.

Jejich pravidla jsou:

 • Neustálý výběr nových a stále účinnějších výchozích materiálů.
 • Kvalifikovaní a certifikovaní dodavatelé.
 • Skladování ve vhodných prostorách, které zajišťují ochranu před atmosférickým znehodnocením a zajištění čerstvosti výchozích materiálů
 • Kontrola výchozích materiálů a polotovarů a hotových výrobků s neustálou kontrolou věnovanou standardům GMP (systém certifikace
  výrobních postupů)
 • Úplná sledovatelnost od přijetí každé šarže výchozího materiálu
  až po dodání výrobků do místa prodeje v souladu s nařízením (ES)
  č. 178/2002.
 • Několik výrobků AVD získalo certifikáty ICEA Bio (IT BIO 006), ICEA
  Vegan (113 VEG 001) a Play Sure Doping Free.

Zpět do obchodu